Camping Les Chalets de Thegra, 3*

Lot - Thégra, Sud Ouest, Frankrijk Productnummer invullen : 274787
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 1
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 2
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 3
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 4
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 5
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 6
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 7
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 8
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 9
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 10
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 11
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 12
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 13
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 14
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 15
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 16
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 17
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 18
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 19
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 20
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 21
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 22
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 23
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 24
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 25
Bekijk diavoorstelling
Camping Les Chalets de Thegra, 3* REF : 274787
vanaf 179 / verblijf van Camping de 3 dagen / 2 nachten Zonder vervoer 14 sep 2024
Ons aanbod
Details
Inbegrepen in deze reis
  • Verblijf
  • Parking
vanaf
179 € all-in
Bekijk aanbiedingen
Beschrijving Inbegrepen / niet inbegrepen
Beschrijving

Diensten en faciliteiten

  • Wifi
  • Zwembad
  • Buitenzwembad
vanaf
179 € all-in
Bekijk aanbiedingen

Samenvatting

Laat u verleiden door de charme en de rust van camping Les Chalets de Thégra gelegen in de regio Midi-Pyrénées, in het bijzonder in de stad Thégra. Ter plaatse kunt u genieten van een duik in het buitenzwembad, dat alleen in het hoogseizoen toegankelijk is. Met zijn vele leuke activiteiten biedt deze prachtige plek u een leuk en onvergetelijk verblijf. Bovendien ontvangt camping Les Chalets de Thégra u midden in de natuur voor onvergetelijke toeristische uitstapjes in de afgronden van Padirac. U kunt ook profiteren van de groene ruimtes om korte wandelingen of fietstochten te maken. Wat sport betreft, kunt u tafeltennissen en petanque spelen in het boulodrome. Voor de allerkleinsten is er speciaal een speelplaats ingericht zodat ze kunnen spelen. Om uw vakantie aangenaam te maken, biedt de camping verschillende diensten aan, waaronder een ontbijt. U hebt ook recht op gratis wifi. De camping heeft alles om uw verblijf comfortabel te maken.

Zwemparadijs

PoolsideAmenity
  • Paraplu's
  • Gratis zonnebanken
Zwembaden
  • Buitenzwembad
    • Datum en openingstijden : Open van 15 mei tot 15 september
    • Heated : Onverwarmd
    • Waterglijbanen : 1 glijbaan
    • Prijs : Gratis
Beschrijving : Vlakbij, op slechts 20 minuten van de camping, vindt u La Saule, een waterpark. U kunt ook een duik nemen in de rivier de Dordogne.
Watergebied
  • Rivier
    • Name : Dordogne
  • Vijver

Sport en Recreatie

Sport
  • Wandelen
    • Datum en openingstijden : Het hele seizoen
    • Prijs : Gratis
  • Jeu de boules
    • Prijs : Gratis
  • Tafeltennis
    • Datum en openingstijden : Geopend in juli en augustus
    • Prijs : Gratis
  • Fietspad
    • Prijs : Gratis
  • Sport
    • Beschrijving : Boomklimmen
    • Prijs : Tegen betaling
Watersport
  • Kajak
    • Locatie : Buiten de camping
Spelletjes :
  • Speeltuin voor kinderen
    • Prijs : Gratis
Beschrijving : Er zijn leuke activiteiten voor het hele gezin. Voor kinderen van 2 tot 4 jaar zijn er acrobatische parcours die u zullen bekoren. Voor oudere kinderen zijn er lasergames en paintball. De site van de Chalets de Thégra biedt een waaier van toeristische ontdekkingen en gastronomische lekkernijen. U kunt de kloof van Padirac, Rocamadour, de grotten van Carbonnières bij Lacave of de kastelen bezoeken.
Vrije tijd
  • Dierenpark/dierentuin
    • Locatie : Buiten de camping
    • Prijs : Tegen betaling
  • Pretpark
    • Locatie : Buiten de camping
    • Name : Quercyland
    • Prijs : Tegen betaling
  • Vissen
    • Locatie : Buiten de camping
    • Prijs : Gratis
  • Minigolf
    • Locatie : Buiten de camping
    • Prijs : Tegen betaling

Establishment

Establishment Assets
  • PointFirst Main Asset : Warm en vertrouwd
  • Second Main Asset : Diverse toeristische plaatsen en monumenten in de omgeving
  • Third Main Asset : Open lucht zwembad
Informations
  • Aantal plaatsen op de camping : 14 staanplaatsen

Diensten

Diversen
  • WIFI : Gratis wifi
  • Laverie : Betalen
  • Verdere informatie : Wi-Fi is voor iedereen beschikbaar bij de receptie tijdens de openingsuren.

Winkels & Restaurants

Beschrijving : In de buurt vindt u een boerenmarkt, een kaasmakerij en de productie van mohairwol.

Ligging

Hoe komt u daar?
  • Toegang :
    • Station
      • Naam camping : SNCF

Amusement

Beschrijving : De Vieux Pigeonnier, een van de partners van de site die zowel een restaurant als een danszaal is, biedt op zondag en maandag een theedans met medewerking van de grootste bands uit de streek.

Praktische informatie

Algemene informatie
  • Gesproken talen bij de receptie : Frans
  • Verdere informatie : Om de rust te bewaren, worden na 22.00 uur geen storingen meer getolereerd.
  • Parkeerplaats : Parkeerplaats
  • Accessible For Reduced Mobility : Aangepast etablissement voor mensen met beperkte mobiliteit

De verschillende huuraccomodaties

STACARAVAN 6 personen - Stacaravan 3 slaapkamers 6 personen

Samenstelling :
  • m² oppervlakte van de accommodatie : 35
  • m² oppervlakte van het terras :
  • Aantal slaapkamers : 3
  • 1 Slaapkamer met 1 Tweepersoonsbed
  • 2 Slaapkamers met 2 Eenpersoonsbedden
  • Slaapplaatsen : 6
  • Keuken
  • aantal badkamers met douche : 1
  • aantal aparte toiletten : 1
  • Terras
Woonkamer / eetkamer :
  • Televisie
Keuken :
  • Gaskookplaten
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Serviesgoed en keukengerei inbegrepen
  • Koffiezetapparaat
Anders :
  • Gratis airconditioning
  • Tuinmeubels
  • Parasol
Speciale voorwaarden :
  • Aankomsttijd in laagseizoen : van 16:00 tot 18:00
  • Aankomsttijd in hoogseizoen : van 16:00 tot 18:00
  • Vertrektijd in laagseizoen : :1000
  • Vertrektijd in hoogseizoen : :1000
  • Beddengoed niet inbegrepen, mogelijkheid tot huur
  • Handdoeken niet inbegrepen, mogelijkheid tot huur
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Hoogte van de borg voor de eindschoonmaak : 50€ per verblijf
  • Hoogte van de borg voor de accommodatie : 150€ per verblijf
  • Betaalmethode voor de borg : contant of cheque
  • Naam van de touroperator : Mistercamp
  • Telefoonnummer contact : 06 74 59 69 74
  • Andere huisdieren dan honden en katten niet toegestaan
  • Toeristenbelasting dient ter plaatse worden voldaan : 0.99€

CHALET 8 personen - THEGRA

Samenstelling :
  • m² oppervlakte van de accommodatie : 66
  • m² oppervlakte van het terras : 10
  • Aantal slaapkamers : 2
  • 1 Slaapkamer met 4
  • 1 Woonkamer met 1 Slaapbank
  • Keuken
  • aantal badkamers met douche : 2
  • aantal aparte toiletten : 1
  • Overdekt terras
Woonkamer / eetkamer :
  • Televisie
  • Gratis wifi
Keuken :
  • Gaskookplaten
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Vaatwasser
Anders :
  • Barbecue
  • Tuinmeubels
  • Parasol
  • Accommodatie met verwarming
  • 1 parkeerplaats
Speciale voorwaarden :
  • Aankomsttijd in laagseizoen : van 16:00 tot 20:00
  • Aankomsttijd in hoogseizoen : van 16:00 tot 20:00
  • Vertrektijd in laagseizoen : van 09:00 tot 10:00
  • Vertrektijd in hoogseizoen : van 09:00 tot 10:00
  • Honden toegestaan tegen betaling van een toeslag : 3€ per dag
  • Maximaal aantal huisdieren per accommodatie : 1
  • Hoogte van de borg voor de eindschoonmaak : 60€ per verblijf
  • Hoogte van de borg voor de accommodatie : 200€ per verblijf
  • Betaalmethode voor de borg : cheque
  • Telefoonnummer contact : 05 65 39 73 37
  • Toeristenbelasting dient ter plaatse worden voldaan : 0.99€ per dag

STACARAVAN 4 personen - Stacaravan 2 slaapkamers 4 personen

Samenstelling :
  • m² oppervlakte van de accommodatie : 30
  • Aantal slaapkamers : 2
  • 1 Slaapkamer met 2 Eenpersoonsbedden
  • Slaapplaatsen : 4
  • Keuken
  • aantal aparte toiletten : 1
  • Terras
Woonkamer / eetkamer :
  • Televisie
Keuken :
  • Gaskookplaten
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Vriezer
Anders :
  • Gratis airconditioning
  • Tuinmeubels
  • Parasol
Speciale voorwaarden :
  • Huisdieren niet toegestaan
Inbegrepen / niet inbegrepen

In deze prijs is inbegrepen

- de huur van de accommodatie voor het aangegeven aantal nachten
- 1 parkeerplaats / accommodatie.
- diensten die door de camping worden aangeboden (met uitzondering van diensten met toeslagen)

In deze prijs is niet inbegrepen

- Transport,
- toeristenbelastingen,
- Borgtocht,
- maaltijden, drankjes, bedlinnen en handdoeken,
- eventuele extra's die ter plaatse moeten worden betaald