Camping Les Chalets de Thegra, 3*

Lot - Thégra, Sud Ouest, Frankrijk Productnummer invullen : 274787
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 1
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 2
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 3
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 4
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 5
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 6
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 7
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 8
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 9
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 10
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 11
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 12
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 13
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 14
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 15
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 16
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 17
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 18
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 19
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 20
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 21
Camping Les Chalets de Thegra, 3* - 22
Bekijk diavoorstelling
Camping Les Chalets de Thegra, 3* REF : 274787
vanaf 184 / verblijf van Camping de 3 dagen / 2 nachten Zonder vervoer 06 mei 2023
Ons aanbod
Details
Inbegrepen in deze reis
  • Verblijf
  • Parking
Beschrijving Inbegrepen / niet inbegrepen
Beschrijving

Diensten en faciliteiten

  • Wifi
  • Zwembad
  • Buitenzwembad
vanaf
184 € all-in
Bekijk aanbiedingen

Samenvatting

Laat u verleiden door de charme en de rust van camping Les Chalets de Thégra gelegen in de regio Midi-Pyrénées, in het bijzonder in de stad Thégra. Ter plaatse kunt u genieten van een duik in het buitenzwembad, dat alleen in het hoogseizoen toegankelijk is. Met zijn vele leuke activiteiten biedt deze prachtige plek u een leuk en onvergetelijk verblijf. Bovendien ontvangt camping Les Chalets de Thégra u midden in de natuur voor onvergetelijke toeristische uitstapjes in de afgronden van Padirac. U kunt ook profiteren van de groene ruimtes om korte wandelingen of fietstochten te maken. Wat sport betreft, kunt u tafeltennissen en petanque spelen in het boulodrome. Voor de allerkleinsten is er speciaal een speelplaats ingericht zodat ze kunnen spelen. Om uw vakantie aangenaam te maken, biedt de camping verschillende diensten aan, waaronder een ontbijt. U hebt ook recht op gratis wifi. De camping heeft alles om uw verblijf comfortabel te maken.

CHALET 8 personen - THEGRA

Samenstelling :
  • m² oppervlakte van de accommodatie : 66
  • m² oppervlakte van het terras : 10
  • Aantal slaapkamers : 2
  • 1 Slaapkamer met 1 Tweepersoonsbed
  • 1 Slaapkamer met 4 Stapelbedden
  • 1 Woonkamer met 1 Slaapbank
  • Keuken
  • aantal badkamers met douche : 2
  • aantal aparte toiletten : 1
  • Overdekt terras
Woonkamer / eetkamer :
  • Televisie
  • Gratis wifi
Keuken :
  • Gaskookplaten
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Serviesgoed en keukengerei inbegrepen
  • Koffiezetapparaat
  • Vaatwasser
Anders :
  • Barbecue
  • Tuinmeubels
  • Parasol
  • Accommodatie met verwarming
  • 1 parkeerplaats
Speciale voorwaarden :
  • Aankomsttijd in laagseizoen : van 16:00 tot 20:00
  • Aankomsttijd in hoogseizoen : van 16:00 tot 20:00
  • Vertrektijd in laagseizoen : van 09:00 tot 10:00
  • Vertrektijd in hoogseizoen : van 09:00 tot 10:00
  • Beddengoed niet inbegrepen, mogelijkheid tot huur
  • Handdoeken niet inbegrepen, mogelijkheid tot huur
  • Honden toegestaan tegen betaling van een toeslag : 3euros per dag
  • Katten niet toegestaan
  • Maximaal aantal huisdieren per accommodatie : 1
  • Hoogte van de borg voor de eindschoonmaak : 60euros per verblijf
  • Hoogte van de borg voor de accommodatie : 200euros per verblijf
  • Betaalmethode voor de borg : cheque
  • Telefoonnummer contact : 05 65 39 73 37
  • Andere huisdieren dan honden en katten niet toegestaan
  • Toeristenbelasting dient ter plaatse worden voldaan : 0.99euros per dag

Ligging

- Station
- Golf
- Kano-kajak
- Wandelpaden

Activiteiten

- Onverwarmd buitenzwembad : Open in juli en augustus gratis
- Parasol
- Ligstoelen
- Pétanque : Het hele jaar geopend gratis
- Speeltuin : Het hele jaar geopend gratis
- Beschrijving : U kunt van juli tot augustus genieten van het buitenzwembad.

Faciliteiten

- Wifi-zone
- Beschrijving

Praktische informatie

- Aantal kampeerplaatsen : Hoeveelheid : 14
- Auto wordt aangeraden

Covid-19: aanpassing van diensten

De gezondheidsprotocollen die in het kader van de Covid-19-pandemie zijn ingevoerd, zullen waarschijnlijk gevolgen hebben voor de toegang tot bepaalde diensten en faciliteiten. Onze hotelpartners nemen de benodigde hygiëne- en beschermingsmaatregelen om jouw verblijf zo veilig en onbezorgd mogelijk te maken. Deze laatste hebben voornamelijk de protocollen en maatregelen ingevoerd die zijn bepaald door de overheid en de gezondheidsautoriteiten.
Inbegrepen / niet inbegrepen

In deze prijs is inbegrepen

- de huur van de accommodatie voor het aangegeven aantal nachten
- 1 parkeerplaats / accommodatie.
- diensten die door de camping worden aangeboden (met uitzondering van diensten met toeslagen)

In deze prijs is niet inbegrepen

- Transport,
- toeristenbelastingen,
- Borgtocht,
- maaltijden, drankjes, bedlinnen en handdoeken,
- eventuele extra's die ter plaatse moeten worden betaald